Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z dostępnych opcji kontaktu.

W czym możemy Państwu pomóc?

Wszelkie informacje dotyczące planowanych czynności notarialnych udzielane są bezpłatnie. Kontakt z nami pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz wiadomość.

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kancelaria Notarialna Notariusz Rafał Tazbir
NIP: 6771548727

Adres

ul. Henryka Sienkiewicza 39/5
25-005 Kielce

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
inne godziny oraz soboty możliwe po uzgodnieniu

Numery telefonu
Rachunek bankowy

PL 50 1050 1416 1000 0090 6825 2262

Rachunek depozytowy

PL 70 1050 1416 1000 0092 9609 5590

Formularz kontaktowy

Polityka Prywatności określa zasady zapisywania i uzyskiwania dostępu do danych na Urządzeniach Użytkowników korzystających z Serwisu do celów świadczenia usług drogą elektroniczną przez Administratora oraz zasady gromadzenia i przetwarzania danych osobowych Użytkowników, które zostały podane przez nich osobiście i dobrowolnie za pośrednictwem narzędzi dostępnych w Serwisie. Cała politykę prywatności dostępna jest tutaj.

Gdzie mieści się Kancelaria i w jakich godzinach jest dostępna?

Kancelaria Notarialna Notariusza Rafała Tazbira znajduje się w centrum Kielc, na 2 piętrze budynku położonego przy ul. Henryka Sienkiewicza 39, nieopodal rzeki Silnicy, naprzeciwko budynku NOT.

Dojazd do Kancelarii zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej jest wygodny z uwagi na bliskość miejsc parkingowych (ul. Planty, ul. Piotrkowska, ul. Paderewskiego, ul. Czarnowska) oraz przystanków autobusowych.

Co do zasady, Notariusz dokonuje czynności notarialnych w siedzibie Kancelarii. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, czynność może być dokonana także w innym miejscu. W takiej sytuacji, dojeżdżamy do Państwa nie tylko w obrębie miasta Kielce, ale również do innych miejscowości.

Kancelaria Notarialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, zaś po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest umówienie spotkania w innych godzinach, jak też w soboty. Zawsze staramy się zaproponować Państwu jak najdogodniejsze pory spotkania i wyznaczać je w najbliższych możliwych terminach.